Bestyrelsen

Vi beder om at alle henvendelser til bestyrelsen sker efter kl. 16, da alle i foreningen er frivillige.

Sven
Sven Back
Formand
 .
Randlevvej 16
8300 Odder
 .
Tlf. 60 74 76 32
Email sven@marfan.dk

Født 1953
Har Marfan
Har 2 voksne børn, der ikke har Marfan.

Morten
Morten Buus Andersen
Næstformand
 .
Skovbrynet 8
9240 Nibe
 .
Tlf. 20 27 75 11
Email morten@marfan.dk

Født 1978
Har Marfan
Har en datter der ikke har Marfan.

Martin
Martin Jensen Skov
Kasserer
 .
Strandhuse 60
5700 Svendborg
 .
Tlf. 22 66 46 38
Email martin@marfan.dk

Født 1980
Har Marfan

Lottem
Lottem Hybel
Bestyrelsesmedlem
.
Gammelmosevej 339, 1. th.
2880 Bagsværd
.
Tlf. 29 93 46 81
Email lottem@marfan.dk

Født 1964
Har Ikke selv Marfan
Mor til 2
– Tom fra 1990 har ikke Marfan
– Tia fra 1994 med Marfan

Jenny
Jenny M. Søberg
Bestyrelsesmedlem
 .
Hindsløkke 32
5690 Tommerup
 .
Tlf. 51 95 84 85
Email jenny@marfan.dk

Født 1955
Har Marfan

Christina Buhelt
Christina Buhelt
Suppleant
 .
Abildgaardsvej 57
2830 Virum
 .
Tlf. 26 27 43 65
Email christina@buhelt.dk

Født 1973
Har ikke Marfan

Michael
Micael Friis Pedersen
Suppleant
 .
Holdgårdsparken 27,
7260 Sønderomme
.

Tlf. 50 49 91 84 Email micael@marfan.dk

Født 1976
Har Marfan