Bestyrelsen

Vi beder om at alle henvendelser til bestyrelsen sker efter kl. 16, da alle i foreningen er frivillige.

Sven
Sven Back
Formand
 .
Randlevvej 16
8300 Odder
 .
Tlf. 60 74 76 32
Email sven@marfan.dk

Født 1953
Har Marfan
Har 2 voksne børn, der ikke har Marfan.

Morten
Morten Buus Andersen
Næstformand
 .
Skovbrynet 8
9240 Nibe
 .
Tlf. 20 27 75 11
Email morten@marfan.dk

Født 1978
Har Marfan
Har en datter der ikke har Marfan.

 hanne1
Hanne Lindhardt
Kasserer
 .
Gyvelvænget 99
7730 Hanstholm
 .
Tlf. 22 66 45 88
Email hanne@marfan.dk

Født 1961
Har Marfan

Christina Buhelt
Bestyrelsesmedlem
.
Abildgaardsvej 57
2830 Virum
 .
Tlf. 26 27 43 65
Email christina@marfan.dk

Født 1973
Har ikke Marfan

 
Thorstein Swierkosz
Suppleant
.
Vivede Møllehuse 21
4640 Faxe
 .
Tlf. 30 70 88 80
Email Thor@marfan.dk

Født 1974
Har ikke Marfan

 
Lars Bonde
Suppleant
.
Karenvænget 4, Næsby
5270 Odense N
 .
Tlf. 29 28 04 58
Email Lars@marfan.dk

Født 1965
Har Marfan