Bestyrelsen

Vi beder om at alle henvendelser til bestyrelsen sker efter kl. 16, da alle i foreningen er frivillige.

Nick Welling
Formand
Gyvelbakken 5
8520 Lystrup
Tlf. 42 20 53 53
Email Nick@marfan.dk

Født 1976
Har ikke Marfan

 
Lars Bonde
Næstformand
Karenvænget 4, Næsby
5270 Odense N
Tlf. 29 28 04 58
Email Lars@marfan.dk

Født 1965
Har Marfan

 hanne1
Hanne Lindhardt
Kasserer
Gyvelvænget 99
7730 Hanstholm
Tlf. 22 66 45 88
Email hanne@marfan.dk

Født 1961
Har Marfan

 
Thorstein Swierkosz
Bestyrelsesmedlem
Vivede Møllehuse 21
4640 Faxe
Tlf. 42 73 53 57
Email Thor@marfan.dk

Født 1974
Har ikke Marfan

Morten
Morten Buus Andersen
Bestyrelsesmedlem.
Anlægsvej 6
9240 Nibe
Tlf. 20 27 75 11

Født 1978
Har Marfan
Har en datter der ikke har Marfan.

Sven
Sven Back
Suppleant
Søkrogen 51B
8300 Odder
Tlf. 60 74 76 32
Email sven@marfan.dk

Født 1953
Har Marfan

Karina Sørensen
Suppleant
Borggårdsparken 11B
7080 Børkop, DK
Tlf. 29 73 87 48
Email: Karina@marfan.dk

Født 1972
Har Marfan